Individualus kailinių siuvimas

kailiu siuvimasKiekviena moteris, nori būti stilinga, elegantiška, išsiskirianti iš bendros visumos, todėl kailių ir odos salonas „Daulora“siuva individualius užsąkymus ir vienetinius gaminius iš kailio ir odos.

Individualus kailinių siuvimas – tai  Jūsų vaizduotėje sukurto gaminio išpildymas realioje tikrovėje. Mes galime Jums sukurti, sumodeliuoti, pasiūti individualaus dizaino kailinį gaminį. Kailinių siuvimui naudojama tik aukščiausios kokybės natūrali kailinė žaliava. Klientų pageidavimu siuvame ir iš kliento pateiktos žaliavos. Patirtis ir kokybė garantuojama, o mūsų klientai patenkinti mūsų atliktu darbu. Individualiai pasiūtas gaminys bus pritaikytas Jūsų figūrai geriausiai  išryškins Jūsų kūno linijas, atitiks Jūsų stilių.


Odos ir kailinių salone „Daulora“ siuvame kailines pelerinas, šalikėlius, šalius, muftas, kepures, kailines pirštines, interjero detales ir kt. kailinius aksesuarus.


kailiniu siuvimasKailių salone „Daulora“ siuvame iš sabalų, šinšilų, audinės, karakulio, lapės, bebro, avikailio, mutono, ponio ir kt. kailių rūšių. Individualiai siuvami ir odiniai rūbai. Kiekvienas, užsukęs į kailių ir odos saloną „Daulora“, bus dėmesingai aptarnaujamas, suteiksime  kvalifikuotą konsultaciją, pateiksime pageidaujamos žaliavos pavyzdžius, patarsime kokią žaliavą pasirinkti, koks stilius madingas ir kas labiausiai derėtų. Kiekvienas individualiai užsakytas ar vienetinis gaminys siuvamas su išskirtiniu dėmesiu, nes tai rankų darbo kailiniai, kur reikalingas profesinis meistriškumas, meilė savo atliekamam darbui ir meilė grožiui.