Kailinių priežiūra

Kiekvienas kailinis gaminys visuomet buvo ir bus ilgalaikė investicija, vertybė, prabangos prekė. Tam, kad kailiniai žavėtų  ir ilgus metus išliktų gražūs, pateiksime keletą patarimų, kaip prižiūrėti ir laikyti kailinius.


kailiniu prieziuraLietuvoje kailiniai dažniausiai dėvimi šaltuoju metų laikotarpiu - žiemą ,  o vasarą kabo mūsų drabužinėse.
 - Bet kuriuo metų laiku kailinius kabinkite ant tvirtos pakabos,  platesniais peteliais , kad neišsikabėtų.
 - Jei kailiniai sušlapo,  gerai išpurtykite ir pakabinę ant pakabos išdžiovinkite, kuo natūralesniu būdu, sausoje , gerai vėdinamoje patalpoje , toliau nuo šilumos šaltinio. Išdžiūvusius kailinius  vėl gerai išpurtykite , kad plaukas pasikeltų ir taptų purus.
 - Sezono metu patartina dažniau dėvėti kailinukus,  nes grynas oras,  natūrali drėgmė atstato organinę kailio struktūrą, plauko blizgesį, užtikrina ilgesnį kailinių dėvėjimą.
 -Venkite ilgesnį laiką kabinti kailinius  ryškioje šviesoje , gali pakeisti spalvą.
 -Ne sezono metu kailinius pakabiname ir apgaubiame specialiu maišu kailiniams.  Draudžiama kailinius laikyti plastikiniame maišelyje.
 - Vasaros metu patartina išimti iš specialaus maišo ir pravėdinti 1-2 kartus per mėnesį ten, kur nėra tiesioginių saulės spindulių, nes saulė kailį išblukina, pakeičia spalvą, kailis tampa trapus.
 -Nepurkškite priemonėmis nuo kandžių, kitų chemikalų, kvepalų , lako, nes gali pakisti spalva.
 -Dėvint nepatartina dėvėti rankinę ant peties , nes išsitrina kailis, taip pat  atsargiai dėvėti automobilio saugos diržus.
 -Nešukuoti kailio aštriomis šukomis , o tik specialiomis šukomis kailiui šukuoti.
 - Kailinius draudžiama skalbti  ir lyginti karštu lygintuvu ( buvo atvejų), nepatartina dažnai naudotis ir cheminių valyklų paslaugomis, nes išimami riebalai, o kailis tampa trapus. (Geriau  pakeiskite  pamušalą).

Kailinius mylėkite ir rūpinkitės   jais ir jie ilgai  Jums tarnaus.